O mnie

Gryzie Was pewnie ciekawość kto prowadzi tego bloga. A jeżeli Was to nie interesuje to i tak się przedstawię. Jestem Paweł rocznik ’88, niestety. Blog ten początkowo miał powstać z trochę innych powodów niż umieszczanie na nim recenzji książek, filmów oraz pisaniu o ulubionej muzyce. Chciałem nauczyć się korzystać z wordpressa, a dopiero z czasem zrozumiałem, że co jest lepszego niż trening, przecież to on czyni mistrza.

Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania molem książkowym. Jak zauważycie po blogu głównie czytuję fantastykę, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem czy też literaturą popularno-naukową. Lubię czytać o dawnych kulturach i ich wierzeniach oraz o uzbrojeniu, które ciężko dostrzec w dzisiejszej armii.

Co by tu jeszcze o sobie powiedzieć żeby za bardzo nie słodzić jestem miły, kulturalny, wygadany kiedy trzeba uwielbiam się uśmiechać i wywoływać śmiech u innych. Chyba wystarczy bo zaczyna przypominać ogłoszenie matrymonialne a nie o to w tym chodzi. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze mną.

Np tu: Kontakt

Dodaj komentarz